Nasz zespół
Szef działu badań i rozwoju, kierował wieloma pracami badawczymi i komercjalizacją wyników w projektach z dziedziny zaawansowanego sterowania, optymalizacji i analizy danych dla przemysłu i medycyny.
Konrad Wojdan, dr inż.
Dyrektor działu R&D
Doświadczony w boju analityk danych o mocnym podłożu statystycznym, które wykorzystywał pracując w dużych projektach w obszarze socjologii, edukacji czy medycznego Big Data.
Kamil Sijko
Główny analityk
Ekspert w zakresie tworzenia i wdrażania zaawansowanych systemów optymalizacji z ponad 20-letnim doświadczeniem.
Michał Warchoł, dr inż.
Konsultant naukowy
Doktorantka energetyki, pracująca w obszarze analizy danych procesowych elektrowni i sieci ciepłowniczych, wykrywania anomalii i stanów awaryjnych oraz modelowania predykcyjnego w energetyce i ciepłownictwie.
Teresa Kurek
Doktorant energetyki, ukończył studia magisterskie na dwóch europejskich uczelniach (Sztokholm, Grenoble) w ramach programu InnoEnergy, doświadczony w modelowaniu matematycznym procesów fizycznych i optymalizacji wielkoskalowej.
Jakub Białek
Doktorantka informatyki, analityk biznesowy w zakresie oprogramowania dla sektora medycznego, analityk danych medycznych w badaniach klinicznych i projektach komercyjnych.
Jagoda Głowacka
Doktorant energetyki, specjalizujący się w metodach optymalizacji w obszarach ciepłownictwa i energetyki, a także modelowaniu matematycznym.
Michał Guzek
Analityk o wykształceniu energetycznym. Doświadczony w analizie danych przemysłowych i utrzymaniu predykcyjnym. Brał udział w projektach B+R z zakresu uczenia maszynowego dla sektora energetycznego i w analityce konsumenckiej.
Bartosz Królikowski
Rozwijaj się z nami

Kluczowym pytaniem każdej osoby rozpoczynającej swoją przygodę z data science jest: R czy Python?

Nie martw się, my też nie znamy odpowiedzi na to pytanie! Dlatego w naszym zespole mamy pasjonatów zarówno R, jak i Pythona.
  • Tak, lubimy się 🙂 I nawet jadamy wspólnie obiady.
  • Tak, czasem się nie zgadzamy i udawadniamy wyższość jednego języka nad drugim.
  • Tak, czasem pythonowcy wykorzystują R i odwrotnie.
Często wewnątrz projektów współpracujemy także z zespołami programistów czy bazodanowców, dlatego jeśli czujesz się mocny w jakiejkolwiek z dziedzin programowania, dołącz do nas! Aktualne oferty